Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Стажування на робочому місці – перспектива працевлаштування

Стажування на робочому місці – перспектива працевлаштування

Однією із перспективних і привабливих форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування на робочому місці. Для роботодавця – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими кадрами, а для безробітного – можливість відновлення своїх трудових навичок, адаптування до нових умов та ефективного працевлаштування.

Директор Черкаської районної філії ЧОЦЗ підкреслив актуальність стажування для безробітних, які втратили кваліфікацію: «Якщо безробітний не має достатніх професійних навиків або досвіду, служба зайнятості організовує його стажування безпосередньо на підприємстві.

За час такого стажування особа зі статусом безробітного вдосконалює свої професійні якості, адаптується на майбутньому місці праці до умов виконання робіт, до обладнання, технології та колективу. Роботодавці теж мають ряд переваг, адже вони можуть впевнитися в надійності та компетентності працівника в процесі стажування».

З початку 2019 року за сприяння Черкаської районної філії ЧОЦЗ уже 4 особи стажуються на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців міста Черкаси та району. За минулий рік було направлено на навчання 360 осіб, з яких 88 - проходили стажування безпосередньо на виробництві..

До підвищення кваліфікації найчастіше залучались за такими професіями як водій, плодоовочівник, рибак, кухар, оператор котельні, оператор ліній, підсобний робітник та лісокультурник. Кожна людина, яка навчалась за направленням служби зайнятості, була працевлаштована по закінченню навчання».

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ