Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Об’єднані територіальні громади області у 13 районах Черкащини готують унікальний безпековий проект

Об’єднані територіальні громади області у 13 районах Черкащини готують унікальний безпековий проект

Двадцять три об’єднані територіальні громади Черкащини підписали рамкову угоду про спільну реалізацію проекту з облаштування систем відеоспостереження на своїх територіях.

– Аналогів такому проекту в нашій області, та і в багатьох інших областях в Україні, досі не було. Він допоможе забезпечити кращі безпечні умови проживання для десятків тисяч мешканців 23 громад. І ми раді бути на чолі цієї ініціативи, – зазначає Сергій Слинько, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування (створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України). – Проект, спільний для цих громад, подано до Державного фонду регіонального розвитку – і ми сподіваємося на підтримку цього наймасштабнішого для черкаських ОТГ проекту.

Цю позицію детальніше коментує радник з регіонального розвитку Черкаського ЦРМС Григорій Перерва:

– Питання комфортного і безпечного проживання – ключове завдання, яке має виконувати влада на місцях.

Одним з дієвих заходів щодо профілактики, упередження різних негативних правопорушень, зокрема, і криміногенних ситуацій, дорожньо-транспортних пригод, крадіжок є встановлення відеокамер для спостереження за місцями масового знаходження людей. Очікується, що реалізація проекту дозволить вирішити ряд завдань з формування безпечного середовища в громадах та посилення їхніх Центрів безпеки.

Учасники реалізації проекту передбачають зменшити загальну кількість криміногенних ситуацій, сприяти оперативному розслідуванню надзвичайних пригод, злочинів тощо, зміцнити матеріально-технічну базу Центрів безпеки.

За інформацією Виконавчого апарату обласної ради