Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

16 громад області беруть участь у конкурсі Програми «ULEAD з Європою» зі створення ЦНАПів

16 громад області беруть участь у конкурсі Програми «ULEAD з Європою» зі створення ЦНАПів

Шістнадцять громад Черкащини подали заявки на участь у 3-му раунді Програми «ULEAD з Європою» щодо створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг. Загалом участь у відборі беруть 326 громад України. Про результати відбору буде відомо після 28 лютого, інформують у Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації.

Весь цей час команда Департаменту та Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування допомагали громадам, які виявили бажання створити ЦНАП у підготовці пакету документів та подачі заявок. Під час цього процесу проводили інформаційні сесії за участю представників Програми «U-LEAD з Європою», виїзди в громади та були на постійному зв’язку із тими, хто готував заявки.

content_Round_2_2019-1

Нагадаємо, за результатами 1 та 2 раунду Програми «U-LEAD з Європою» учасниками від нашої області вже стали 13 громад. До кінця цього року в них мають бути відкриті нові центри, де громадяни зможуть отримати адміністративні послуги в комфортних умовах та кваліфікованим персоналом. Що саме за допомогу від Програми «U-LEAD з Європою» отримають громади в 1 раунді можна дізнатися за посиланням https://goo.gl/QLWR8j.

За інформацією Прес-служби Черкаської ОДА