Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На апаратній нараді обговорили питання які вносяться на сесію районної ради

На апаратній нараді обговорили питання які вносяться на сесію районної ради На апаратній нараді обговорили питання які вносяться на сесію районної ради

Сьогодні, 04 лютого, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено питання, що вносяться на чергову сесію районної ради та план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: 31 січня взяв участь у врученні двох новеньких автомобілів Fiat для сімейних лікарів в Руськополянській об’єднаній територіальній громаді та Тубільцівській амбулаторії за участю голови Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша, народного депутата України Владислава Голуба. Ще один автомобіль для Руськополянської ОТГ надав директор СТОВ «Зоря» Іван Дарієнко. Це приклад - тісної взаємодії влади, бізнесу та громади на користь розвитку сільської медицини.

Під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

На апаратній нараді обговорили питання які вносяться на сесію районної ради

В свою чергу керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець проінформувала присутніх про кількість питань, що вносяться на чергову сесію районної ради, яка запланована на 22 лютого 2019 року.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ