Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відзнака за креатив

Відзнака за креатив

Однією із ключових подій в профорієнтаційному напрямку роботи Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості минулого року стало проведення профорієнтаційного конкурсу відеороликів «Світ професій: дитячими очима».

Тому нещодавно відбулося підведення підсумків районного етапу та нагородження учасників. Діти у своїх відео висвітлювали професії, які їм подобаються, в яких вони мріють реалізувати себе в майбутньому.

Директор філії Олександр Гриценко під час нагородження школярів підкреслив: «Конкурс проводився з метою виховання у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення, сприяння гармонійному розвитку особи. Ми вдячні кожному, хто долучився до участі у конкурсі та проявив творчий підхід, свою винахідливість, креативність та сміливість».

Відзнака за креатив

Всього до Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості надійшло 17 відео. Вподобання підростаючого покоління виявились досить різноманітними: відео відзняті аж про 14 професій від традиційних професій лікаря, перукаря та агронома до професій майбутнього, таких як дизайнер з озеленення хмарочосів.

Учасники конкурсу використали різні формати та стилі для широкого розкриття теми, зокрема такі як: інтерв'ю, презентація, репортаж, анімація. Всі роботи були дуже самобутні, адже школярі проявили в них свої найкращі риси. Наприклад Максим з с. Мошни у своїй відео-роботі "Творча та позитивна робота оператора" відзначився дійсно творчим, позитивним настроєм та професійним підходом до зйомок.

Відзнака за креатив

Учениця Червонослобідської ЗОШ №2 Веретільник Софія уявила себе в ролі справжнього репортера та розкрила зміст професії програміста у форматі репортажу. А Стоколяс Ігор із с. Білозір’я розкрив свої здібності до мультиплікації та розповів про професію рятівника в короткому мультфільмі.

Кожен учасник був відзначений символічними подарунками та подяками з побажаннями правильно зробити вибір омріяної професії».

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості