Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президія районної ради обговорила і сформувала порядок денний позачергової сесії районної ради

Президія районної ради обговорила і сформувала порядок денний позачергової сесії районної ради Президія районної ради обговорила і сформувала порядок денний позачергової сесії районної ради

25 січня 2019 року проведено засідання президії районної ради, на якому сформовано порядок денний 33 позачергової сесії районної ради. Вів засідання голова районної ради Олексій Собко.

До розгляду членам президії було запропоновано питання, які попередньо обговорено депутатами на засіданнях постійних комісій районної ради.

На початку засідання підтримано зміни до рішення районної ради від 22.12.2018 №31-2/VII “Про районний бюджет на 2019 рік» про який коротко доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот.

Члени президії проголосували за надання дозволу Черкаській районій лікарні на передачу в оренду нежитлових приміщень про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев. Також, депутати підтримали звернення депутатів Черкаської районної ради до Черкаської міської ради та виконкому щодо упорядкування руху приміського пасажирського та транзитного транспорту у м. Черкаси, про яке доповів заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк.

Потім члени президії розглянули зміни до районних Програм, а саме: програми «Турбота» на 2014-2020 роки» та «Програми розвитку закладів охорони здоров’я району на 2019-2021 роки».

Підтримано нову Програму організації харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти району на 2019 рік. 

Обговоривши питання, члени президії сформували порядок денний 33 позачергової сесії. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ