Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії районної ради провели свої засідання

Постійні комісії районної ради провели свої засідання Постійні комісії районної ради провели свої засідання

25 січня 2019 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення. Вела засідання голова постійної комісії Світлана Костенко. В засіданні взяли участь голова районної ради Олексій Собко, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Одним із головних порядку денному стояло питання про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зазначила, що внесення змін до районного бюджету викликано змінами в частині міжбюджетних трансфертів. Згідно рішень сесій новоутворених об’єднаних територіальних громад (Леськівської, Руськополянської, Сагунівської та Червонослобідської), які делегують власними рішеннями свої повноваження районному бюджету, та сільських рад районному бюджету надається субвенція в сумі 77149,048 тис.грн. У зв’язку з цим, збільшуються доходи загального фонду районного бюджету.

Про хід виконання районної програми «Турбота» за 2018 рік та внесення змін до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Коваль який зазначив, що заходи та обсяг фінансування програми, які були заплановані у 2018 році виконані. Вносимо зміни до Програми «Турбота» на 2019 рік в частині її фінансування.

Постійні комісії районної ради провели свої засідання Постійні комісії районної ради провели свої засідання

В свою чергу постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, молоді та спорту під головуванням голови комісії Миколи Гуськова заслухала питання: про виконання програми організації харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти району на 2018 рік та програми організації харчування учнів 1-11 класів закладів середньої освіти району на 2019 рік та про внесення змін до Програми розвитку закладів охорони здоров’я району на 2019-2021 роки. В роботі комісії взяв участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

Про виконання програми організації харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти району на 2018 рік та програми організації харчування учнів 1-11 класів закладів середньої освіти району на 2019 рік доповіла начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук, яка детально доповіла депутатам про виконання означеної програми, що дозволило організувати харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району, забезпечити збалансоване харчування, поліпшити якість харчування та покращити показники здоров’я учнів, реалізувати соціальні гарантії дітей району.

Завдяки означеній Програмі збільшився відсоток, від загальної кількості, дітей охоплених гарячим харчуванням (2017 році – 4015 учнів (68,7%), 2018 рік – 4245 учнів (78%)). 

Також, Людмила Григорівна доповіла про проблеми, які сьогодні виникли із харчуванням дітей у 2019 році в школах району. Питання організації харчування дітей та учнів навчальних закладів району знаходиться на постійному контролі відділом освіти Черкаської районної державної адміністрації та керівників навчальних закладів. 

Постійні комісії районної ради провели свої засідання Постійні комісії районної ради провели свої засідання

Постійна комісія районної ради з питань розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики під головуванням її голови Петра Коренюка розглянула питання: про надання дозволу Черкаській центральній районній лікарні на передачу в оренду нежитлових приміщень та звернення депутатів Черкаської районної ради до Черкаської міської ради. Про передачу в оренду та укладання договору оренди нежитлових приміщень Черкаської центральної районної лікарні площею 475,6 кв.м. доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Олексій Собко.

Про звернення депутатів Черкаської районної ради до Черкаської міської ради присутнім членам постійної комісії доповів її голова Петро Коренюк.  

Всі питання, які вносилися на розгляд постійних комісій рекомендовані до розгляду на президії та сесії районної ради. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ