Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко взяв участь у нараді щодо утримання бюджетних установ ОТГ

Олексій Собко взяв участь у нараді щодо утримання бюджетних установ ОТГ Олексій Собко взяв участь у нараді щодо утримання бюджетних установ ОТГ

16 січня 2019 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді щодо утримання бюджетних установ об’єднаних територіальних громад, що фінансуються з районного бюджету. В нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Анатолій Яріш, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ганна Шокот, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук, начальник управління державної казначейської служби у Черкаському районі Олена Клочковська, сільські голови новостворених об’єднаних територіальних громад сіл Руської Поляни, Червоної Слободи, Леськи, головні бухгалтера.

На початку наради заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк зазначив, що сьогодні проводимо другу нараду із зазначеного питання на якій маємо врегулювати всі фінансові проблеми пов’язані з утриманням бюджетних установ об’єднаних територіальних громад, які залишаються на фінансуванні з районного бюджету. За підсумками першої наради були прийняті відповідні рішення.

В свою чергу начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук проінформувала присутніх сільських голів та головних бухгалтерів про розрахунки на заробітну плату, газу, енергоносіях та харчування учнів.

Олексій Собко взяв участь у нараді щодо утримання бюджетних установ ОТГ

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ганна Шокот, зазначила, що спільно з відділом освіти підготовлені та направлені на місця розрахунки з відповідними обсягами субвенцій з бюджету ОТГ для районного бюджету щодо відшкодування сільськими радами об’єднаних територіальних громад витрат на утримання загальноосвітніх закладів, амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів ( по видаткам на енергоносії та комунальні послуги).

Також, начальником управління державної казначейської служби у Черкаському районі Оленою Клочковською надано консультації новоствореним об’єднаним територіальним громадам з різних зацікавлених питань.

По закінченю наради рекомендовано головам Леськівської Руськополянської, Сагунівської, Червонослобідської сільським радам об’єднаних територіальних громад в короткий термін провести сесії для врахування в бюджетах субвенцій на утримання бюджетних установ.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ