Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На позачерговій сесії районної ради депутати затвердили тариф на теплову енергію

На позачерговій сесії районної ради депутати затвердили тариф на теплову енергію На позачерговій сесії районної ради депутати затвердили тариф на теплову енергію

11 січня 2019 року голова Черкаської районної ради Олексій Собко провів тридцять друге позачергове засідання сесії районної ради. У її роботі взяли участь керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств, громадських організацій, а також сільські голови та голови об’єднаних територіальних громад.

На початку пленарного засідання голова районної ради Олексій Собко проінформував присутніх депутатів, що депутат Ткаченко Людмила Володимирівна, обрана до районної ради по списку «Народної Партії», обралася депутатом Руськополянської об’єднаної територіальної громади, вибори яких пройшли 23 грудня 2018 року, а тому написала заяву про дострокове припинення повноважень. В результаті територіальна виборча комісія прийняла постанову про обрання наступного за списком депутатом районної ради Осадчого Сергія Степановича.

До порядку денного пленарного засідання було включено одне питання «Про встановлення комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання. Після затвердження порядку денного депутати приступили до розгляду даного питання.

На позачерговій сесії районної ради депутати затвердили тариф на теплову енергію

Про встановлення комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев, який доповів присутнім про формування тарифу на теплову енергію відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №863 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями), Державним підприємством «Розрахунковий центр послуг» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Після обговорення та внесення змін депутати затвердили даний проект рішення.

В кінці роботи голова районної ради подякував депутатам за злагоджену роботу та повідомив, що 23 грудня відбулися вибори в сільські ради об’єднаних територіальних громад та поздоровив новообраних голів та депутатів об’єднаних територіальних громад.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ