Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду Проведено апаратну нараду

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи, проведені на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради проінформував присутніх, що за вихідні дні надзвичайних подій в районі не відбулося. Погодні умови сприяли щодо проїзду на шляхах місцевого та державного значення.

Акцентовано увагу на проведенні наступної позачергової сесії районної ради, на яку заплановано внести питання щодо встановлення комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання. В свою чергу начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Ірина Гриценко доповіла про матеріали, які вже надійшли до районної ради.

Також обговорено питання щодо діяльності комунальних підприємств Черкаської районної ради. Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них .

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ