Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Передсесійна діяльність депутатів в постійній комісії районної ради

Передсесійна діяльність депутатів в постійній комісії районної ради Передсесійна діяльність депутатів в постійній комісії районної ради

В частині попереднього розгляду питань, які пропонується заслухати на тридцять першій позачерговій сесії районної ради, сьогодні, під головуванням Романа Нікіцького, провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування. В роботі комісії взяли участь голова ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, представники Черкаського об’єднаного військового комісаріату, військової частини А 7046, управління Служби безпеки України в Черкаській області, посадові особи виконавчого апарату районної ради.

Заступник військового комісара з питань територіальної оборони Черкаського об’єднаного військового комісаріату Олег Гресь ознайомив депутатів з основними положеннями районної Програми «Територіальна оборона» на 2019-2022 роки та запропонував внести її на розгляд сесії районної ради.

Також члени комісії розглянули питання: про внесення змін до районної Програми «Про батальйон територіальної оборони в/ч А7322» на 2018-2022 роки та про внесення змін до Програми протидії тероризму на території Черкаського району на 2018-2022 роки.

Передсесійна діяльність депутатів в постійній комісії районної ради

Під час розгляду питання про план роботи районної ради на І півріччя 2019 року депутатом районної ради Іваном Степанцем було запропоновано доповнити розділ плану роботи «Організаційні питання» заходами щодо весняної висадки дерев депутатським складом в населених пунктах району, що дасть змогу згуртувати депутатів районної ради та озеленити села району.

Детально також обговорено питання затвердження структури та чисельності працівників виконавчого апарату районної ради.

Всі питання, які сьогодні були розглянуті, одноголосно членами комісії рекомендовані до внесення на розгляд позачергової сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ