Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

7 грудня відбулася позачергова сесія Черкаської районної ради

7 грудня відбулася позачергова сесія Черкаської районної ради

Враховуючи професійне свято – День місцевого самоврядування, сесія розпочалася не традиційно. Зі словами вітання до присутніх посадових осіб, службовців органів місцевого самоврядування та депутатів звернувся голова Черкаської районної ради Олексій Собко. Також привітав присутніх заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк та вручив Подяку Черкаської районної державної адміністрації. Голова районної ради та заступник голови районної державної адміністрації відзначили Почесними грамотами активних депутатів та працівників органів місцевого самоврядування.

На розгляд позачергової сесії було внесено 10 питань. Найважливішими були прийняття та внесення змін до програм, пов’язаних з територіальною обороною, здійсненням антитероритичної діяльності та підтримка зазначеної діяльності за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Отримали підтримку депутатів також зміни до програм розвитку житлово-комунального господарства та комунального підприємства теплових мереж Черкаського району, транспортування неідентифікованих тіл померлих та програма розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаському районі.

7 грудня відбулася позачергова сесія Черкаської районної ради 7 грудня відбулася позачергова сесія Черкаської районної ради

Затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, сприяючи цим самим наповненню місцевих бюджетів.

Не підтримали складення повноважень депутатом районної ради Лакутіним В.О.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ