Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З Днем місцевого самоврядування в Україні

З Днем місцевого самоврядування в Україні !

Шановна громадо Черкаського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні !

Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

Нині, незважаючи на труднощі, економічні, соціальні та політичні проблеми, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження. В Україні розпочато Конституційну реформу, одним із завдань якої є підвищення рівня ефективності органів місцевого самоврядування. Це відкриє шлях місцевій ініціативі, активно залучить до участі в управлінні місцевими справами мешканців населених пунктів нашої країни – тобто наповнить реальним змістом поняття самоврядування.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування сільських рад! На Вас випадає найбільше навантаження, тягар людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме Ви намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей – членів Ваших громад. За це Вам шана і повага.

Від щирого серця я хочу привітати всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів районної та сільських рад, сільських голів, секретарів, старост, посадових осіб та службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів сільських рад, ветеранів муніципальної служби та жителів всіх територіальних громад сіл Черкаського району. Впевнений в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності. Бажаю всім міцного здоров'я та терпіння, щастя та добра, витримки і стійкості, благополуччя і достатку і лише позитивної енергетики.

Із повагою

Голова районної ради                                                                     Олексій Собко