Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робота депутатів в профільній постійній комісії районної ради

Робота депутатів в профільній постійній комісії районної ради Робота депутатів в профільній постійній комісії районної ради

05 грудня 2018 року постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів під головуванням Анатолія Маринчака, за участі голови ради Олексія Собка, заступника голови райдержадміністрації, депутата районної ради Петра Коренюка провела своє засідання та заслухала ряд питань, які пропонуються до розгляду на тридцяту позачергову сесії Черкаської районної ради 07 грудня 2018 року.

Робота депутатів районної ради цього дня була досить емоційною та жвавою. Першим звернувся до членів комісії начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Данилішин, який коротко ознайомив присутніх з основними положеннями проекту програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Черкаському районі на період до 2020 року та запропонував внести дане питання на розгляд сесії районної ради. Після детального обговорення депутати більшістю голосів рекомендували підтримати дане питання під час розгляду.

Питання земельних відносин доповідав головний спеціаліст міськрайонного управління у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Віталій Ткалич, який коротко ознайомив присутніх з проектами рішень.

Робота депутатів в профільній постійній комісії районної ради

Питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Василенка В.В., затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення в адмінмежах Сагунівської сільської ради були підтримані членами комісії та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, лише питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки 2-х земельних ділянок автокооперативу «Тролейбусник» рекомендували не підтримувати під час його розгляду.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ