Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Завершився змагальний сезон 2018 року обласних змагань зі спротивного орієнтування.

Завершився змагальний сезон 2018 року обласних змагань зі спротивного орієнтування.

17-го та 18-го листопада в лісових масивах с.Руська Поляна вирували справжні емоції між спортсменами орієнтувальниками Черкаської області, адже ці два дні змагань були вирішальними у цілорічній боротьбі за звання кращого

Отже, з-поміж більше сотні учасників спортсмени районної ДЮСШ «Мрія» вибороли такі місця в підсумковому заліку:

Дар`я Білоус та Анастасія Хворостян (с.Сагунівка) у своїх вікових групах стали непереможними лідерами та абсолютними чемпіонками. Роман та Катерина Пащини (с.Сагунівка ) у Кубку області вибороли бронзу, а Карина В`юник стала срібною призеркою . Також медалі , кубки та цінні подарунки повезли додому і спорсмени із села Худяки : Артем Сердитий та Анастасія В`юник виходили на третю сходинку п`єдесталу.

А для наймолодших спортсменів ДЮСШ «Мрія» ці змагання стали не завершенням змагального сезону а лише початком цікавого спортивного життя. Перші в їх житті змагання принесли нагороди Роксані Кононенко, Анастасії Медведенко, Єві Коваленко ,Надії Шапошник. Натілії Майстренко та Артему Мартиненко ( с.Сагунівка).

Дякуємо спортсменам та їх батькам за спільну плідну, наполегливу спортивну працю,директору ДЮСШ «Мрія» А.А.Жилі за підтримку та забезпечення транспортом на змагання, головному судді Т.С.Уфімцевій за високий рівень проведення змагань.

Спортсменів підготували тренери ДЮСШ «Мрія» Ю.М.Литвиненко, А.О.Фесенко та В.О.Джулай.