Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено чергову сесію Черкаської районної ради

Проведено чергову сесію Черкаської районної ради

14 листопада 2018 року голова Черкаської районної ради Олексій Собко провів 29 сесію районної ради. В пленарному засіданні взяли участь народний депутат України Владислав Голуб, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Коверський, голова Черкаської районної державної адміністрації, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Яріш, голова ОТГ, сільські голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, правоохоронні органи, преса та радіомовлення.

На початку пленарного засідання до учасників сесії звернувся народний депутат України Владислав Голуб, який добре орієнтується в проблемах населених пунктів його виборчого округу та по можливості допомагає у їх вирішенні. Озвучив перелік об’єктів та суму коштів на їх реалізацію, які планується освоїти в цьому році та наступному. Також наголосив на сприянні у проведенні чесних, прозорих перших виборів в об’єднані територіальні громади, які відбудуться 23 грудня 2018 року.

В свою чергу, голова ради Олексій Собко подякував народному депутату України Владиславу Голубу за дієву співпрацю та значну допомогу закладам соціальної сфери району.

Проведено чергову сесію Черкаської районної ради

Перед розглядом основного питання порядку денного про хід виконання Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Черкаському районі на 2017-2020 роки голова ради Олексій Собко наголосив, що на пленарне засідання були запрошені представники ДП «Черкаський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України», Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП "Служби місцевих автомобільних доріг у Черкаській області та відмітив, що своєю відсутністю представники зазначених вище організацій показують відношення до справи ремонту доріг у Черкаському районі.

Взяв участь у роботі сесії лише новопризначений заступник начальника ДП "Служби місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» Володимир Шимановський, депутат Черкаської районної ради.

Бурхливе обговорення, шквал емоцій та багато запитань було у депутатів та сільських голів до Володимира Шимановського. Заступник начальника служби дав роз’яснення щодо проведених поточних середніх та поточних дрібних ремонтів на території Черкаського району.

Проведено чергову сесію Черкаської районної ради

Також, внесли зміни та доповнення до Програм: «Районної цільової програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду на 2011-2018 роки», «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки» та програми підтримки Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради на 2018-2021 роки.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганни Шокот, депутати погодили та прийняли рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, які стосуються перерозподілу коштів в межах виділених асигнувань та міжбюджетних трансферів.

На засіданні також прийняли рішення з питань управління майном районної комунальної власності та затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ