Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В процесі підготовки до чергової сесії районної ради проведено засідання постійної комісії (2)

В процесі підготовки до чергової сесії районної ради проведено засідання постійної комісії

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів під головуванням Анатолія Маринчака, за участі голови ради Олексія Собка, провела своє засідання та заслухала ряд питань, які пропонуються до розгляду на черговій сесії Черкаської районної ради 14 листопада 2018 року.

На початку засідання голова постійної комісії Анатолій Маринчак повідомив, що на комісію внесено ряд питань з порушенням терміну подачі документів відповідно до статті 18 Регламенту Черкаської районної ради. Одноголосно було підтримано їх включення до порядку денного засідання комісії з метою розгляду та прийняття відповідних рекомендацій.

Всі питання, які були розглянуті на засіданні постійної комісії, стосувалися затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок юридичних та фізичних осіб.

В процесі підготовки до чергової сесії районної ради проведено засідання постійної комісії

Доповідав головний спеціаліст міськрайонного управління у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Віталій Ткалич, який коротко ознайомив присутніх з проектами рішень.

Питання про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян Баса О.В., Гречаного О.І., Гребенюк Г. М., ФГ «Урожай-2015», ТОВ «Новий елеватор ЛЛД», ТОВ «Блакитна нива» та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності в адмінмежах Вергунівської, Мошнівської сільських радах були підтримані членами комісії та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, лише питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Пашковського А.В. було рекомендовано повернути на доопрацювання з технічних причин.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ