Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Служба зайнятості – демобілізованим учасникам АТО

Служба зайнятості – демобілізованим учасникам АТО

Повернувшись з війни, бійці якомога швидше намагаються адаптуватися до буденного та мирного життя. Найкращим і найефективнішим способом адаптації для наших захисників є праця. Однак, не завжди бійці можуть швидко знайти місце роботи, яке б припало до душі, та і навички попередніх професій, на яких працювали до участі в АТО часто втрачаються, тому зараз гостро постала проблема зайнятості демобілізованих.

Черкаська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості постійно надає весь комплекс соціальних послуг громадянам, які звертаються за допомогою у працевлаштуванні, в тому числі демобілізованим учасникам АТО.

«На сьогодні, на обліку як безробітні перебуває 17 демобілізованих учасників АТО. Крім відповідного матеріального забезпечення, їм також надається консультативна допомога щодо їх прав і державних гарантій. З початку року до сьогоднішнього дня уже працевлаштувались 14 осіб з числа колишніх «атовців», в тому числі 1 людина отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю на відкриття власної справи. Також 1 особа була працевлаштована з компенсацією роботодавцю Єдиного соціального внеску.

Водночас, бажаючих скеровують навчатися під конкретне замовлення роботодавця за затребуваними на ринку праці професіями, дві особи скористались такою послугою центру зайнятості та уже працевлаштувались за отриманою новою професією. На громадські та тимчасові роботи були задіяні 3 особи» – так повідомив директор філії Олександр Гриценко.

Спектр послуг та альтернатив для зайнятості говорить про всебічне сприяння у адаптації демобілізованих учасників АТО до мирного життя. Завдяки індивідуальному підходу, фахівці приділяють максимум уваги кожному клієнту задля вирішення їх проблем та оперативного працевлаштування.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості