Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова Черкаської районної ради Микола Смірнов взяв участь у заходах з нагоди 70-річниці визволення села Руська Поляна від фашистських загарбників

голова Черкаської районної ради Микола Смірнов взяв участь у заходах з нагоди 70-річниці визволення села Руська Поляна від фашистських загарбників

26 листопада голова Черкаської районної ради Микола Смірнов взяв участь у заходах з нагоди 70-річниці визволення села Руська Поляна від фашистських загарбників.

Для багатьох жителів села Руська Поляна пам’ятним є день 22 червня 1941 року, коли почули звістку про початок війни на сільському стадіоні, де проводились масові фізкультурні змагання. Руська Поляна була окупована загарбниками 12 серпня 1941 року.

Руськополянці не скорилися фашистській навалі. На захист рідної Вітчизни стали 1010 жителів села, 686 з них полягли в боях з ворогом на фронтах війни.

26 листопада 1943 року Руську Поляну було визволено від німецько-фашистських загарбників. У боях за село загинуло близько 830 радянських воїнів. У селі свято шанують пам'ять про полеглих визволителів, які покояться в трьох братських могилах.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради