Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Пошук роботи в невимушеній атмосфері жіночого клубу

Пошук роботи в невимушеній атмосфері жіночого клубу

Ідея створення Клубу пошуку роботи для жінок «СТАРТ» з'явилася на одному із семінарів для безробітних в Черкаській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості. Обговорюючи можливості самореалізації, самопошуку та працевлаштування з учасницями, фахівці центру зайнятості дійшли до висновку, що така колегіальна робота сприяє розвитку комунікативних здібностей, подоланню особистісних бар'єрів у спілкуванні з роботодавцями, розширенню професійного кругозору, інформаційній обізнаності стосовно ринку праці, власної мотивації та потреб. Днями відбулося третє засідання клубу.

Фахівець з профорієнтації розпочала захід розповіддю про роль жінки в сучасному суспільстві. Темою заняття стали розвиток стесостійкості та професійні якості ефективного працівника.

«Клуб з пошуку роботи являє собою комплекс занять, що містить елементи соціально-психологічних і поведінкових тренінгів. Усі зустрічі жіночого клубу базуються на індивідуальному підході, спрямовані на практичне відпрацювання навичок в пошуку роботи та на обмін позитивним досвідом між учасницями» - так директор філії Олександр Гриценко охарактеризував діяльність клубу.

Жіночий клуб уже має позитивні напрацювання. Так, жителька міста Черкаси Віта Брикун, уже працевлаштувалась. Практичні вправи на тренінгу допомогли дівчині усвідомити свій потенціал, активізувати приховані ресурси, повірити у власні сили і зрозуміти, про яку ж роботу вона завжди мріяла. На разі Віта працює у Черкаській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат за спеціальністю – на посаді бухгалтера.

Клубна форма роботи дає можливість розширити ще більше спектр послуг, які надає служба зайнятості, допомагати найбільш вразливим категоріям населення, підтримувати та спрямовувати жінок до активної громадської діяльності, роботи над собою, пошуків внутрішніх ресурсів та розвитку талантів».

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості