Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено нараду за участю сільських голів

Проведено нараду за участю сільських голів Проведено нараду за участю сільських голів

Сьогодні, 22 жовтня 2018 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді районної державної адміністрації за участю сільських голів, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк. В нараді взяли участь начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко, головний лікар Черкаської центральної районної лікарні Микола Гуськов, військовий комісар Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату Ігор Малимон, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На порядок денний наради були внесені питання: про завершення бюджетного року, використання коштів субвенцій, про забезпечення населення пільговими ліками, про стан роботи щодо призову громадян на строкову службу до лав Збройних сил України, про підготовку до передачі майна районної комунальної власності об’єднаним територіальним громадам.

По першому питанню про завершення бюджетного року, використання коштів субвенцій поінформував присутніх начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області Сергій Никопаненко який нагадав присутнім, що відбулися зміни казначейських рахунків юридичних та фізичних осіб. Мова йде про всі платежі.

Проведено нараду за участю сільських голів

Тому потрібно зробити аналіз надходжень коштів у вашому випадку до місцевих бюджетів. Далі начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області зупинився на питанні об’єктів незавершеного будівництва які фінансуються з державного бюджету та їх використання. А також надав відповіді на запитання учасникам наради.

Про забезпечення населення пільговими ліками коротко доповів головний лікар Черкаської центральної районної лікарні Микола Гуськов, який зазначив, що пільговим забезпеченням ліками населення району займається первинна та вторинна ланка охорони здоров’я.

Проведено нараду за участю сільських голів

На сьогодні забезпеченість державними коштами складає лише 62% від потреб. Тому, прохання до сільських голів винайти кошти для фінансування відповідної Програми для своїх громад. Також заслухано ряд сільських голів з цього питання.

Про стан роботи щодо призову громадян на строкову службу до лав збройних сил України доповів військовий комісар Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату Ігор Малимон, який зазначив, що на сьогодні відповідно з планом проведення призову відібрано 26 осіб, з них 6 поставлено в Збройні сили України, ще потрібно 29 осіб.

Проведено нараду за участю сільських голів

Поінформував присутніх по кожному населеному пункту району щодо плану та фактичного виконання осіннього призову. З даного питання заслухано ряд сільських голів щодо виконання плану.

По підготовці до передачі майна районної комунальної власності об’єднаним територіальним громадам заслухано відділ освіти, відділ культури та туризму та некомерційне підприємство «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради.

Проведено нараду за участю сільських голів

Проведено нараду за участю сільських голів

Проведено нараду за участю сільських голів

Керівники цих закладів доповіли про проблемні питання які можуть виникнути при передачі майна та можливі шляхи їх вирішення.

На завершення наради начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ганна Шокот зазначила, що можливо будуть якісь роз’яснення щодо фінансування та передачі субвенцій об’єднаним територіальним громадам, а на сьогодні потрібно звернутися листом на Мінрегіонбуд для роз’яснень з цього приводу.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ