Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко провів апаратну нараду

Олексій Собко провів апаратну нараду Олексій Собко провів апаратну нараду

Сьогодні, 22 жовтня 2018 року, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови районної ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено заходи проведені на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив, що на минулому тижні відбулося ряд робочих зустрічів з різних актуальних питань сьогодення району.

Олексій Собко провів апаратну нараду

Першочергово на нараді було розглянуто питання, які вносяться на розгляд чергової сесії районної ради, про які доповіла керівник секретаріату Алла Смілянець.

Олексій Собко провів апаратну нараду

Також, обговорено питання щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл району у власність майбутніх об’єднаних громад. Як зазначив, голова районної ради, що сьогодні відбудеться нарада з сільськими головами, де одним із питань стоятиме передача майна.

Розглянули питання діяльності комунального підприємства теплових мереж Черкаського району в ракурсі підготовки до початку опалювального сезону. Акцентовано увагу на його важливість та постійний контроль за процесом виконання даного питання.

Під час наради узгоджено перелік основних заходів, які передбачені на поточному тижні та участь у них .

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ