Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робоча поїздка голови районної ради Миколи Смірнова в Степанки

Робоча поїздка голови районної ради Миколи Смірнова в Степанки Робоча поїздка голови районної ради Миколи Смірнова в Степанки

У Степанківській сільській раді готуються справляти новосілля – на фазі завершення ремонтні роботи з реконструкції її приміщення, у школі завершують облаштовувати внутрішні вбиральні, в центрі села будують церкву. «Розвивається інфраструктура села, поліпшується його зовнішній вигляд. І це тільки розгін у роботі сільського голови», – зазначив під час робочої поїздки в село голова районної ради Микола Смірнов.

Нагадаймо, з метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальних громад минулого тижня в населеному пункті працювала робоча група. У ході робочої поїздки керівник району оглянув заклади соціально-культурної сфери населеного пункту. На жаль, крім здобутків, наразі жителі села мають одну велику проблему – відсутність дитячого садка.

Робоча поїздка голови районної ради Миколи Смірнова в Степанки

– У селі наразі 162 дошкільники, які змушені відвідувати садочки в сусідніх селах, – зазначає депутат районної ради Тамара Зінченко. – Ні про які комфортні умови для дітей тут й мови немає. Однозначно це питання потребує термінового вирішення. Як альтернативний варіант, можна розглядати приміщення початкової школи. На початковому етапі там можна облаштувати школу-сад. Це дещо зменшить напруження в селі. А тим часом будувати дошкільну установу, що потребує значних фінансових вливань. Бузуківський будинок культури є ще одним гордієвим вузлом, який потрібно розв’язати найближчим часом. Наразі свої обряди там проводить церковна громада. Проте приміщення потребує капітального ремонту. Хто його повинен робити, в органах місцевого самоврядування мають вирішити після зустрічі з цією громадою.

Робоча поїздка голови районної ради Миколи Смірнова в Степанки

Тривають ремонтні роботи і в будинку культури. До речі, там впровадили своєрідне «ноу-хау». В актовій залі вчепили сучасні підвісні електрообігрівачі. «Тепло і відносно не дорого», – переконує директор будинку культури Олексій Снесар. А ще для учасників хорового колективу просить таки придбати сценічні костюми, обіцяні ще два роки тому. А в амбулаторії загальної практики сімейної медицини лікарі кажуть, що треба скутер.

– Село велике, добратися з одного краю в інший важко й ніяк, а можливо від цього залежить чиєсь життя. Потрібен транспорт, – зазначає головний лікар амбулаторії Микола Візір.

Вирішення цих та інших проблемних питань, порушених територіальною громадою Степанок, голова районної ради взяв на особистий контроль, з подальшим винесенням їх на розгляд депутатського корпусу уже найближчим часом.

Наталья Усенко