Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у позачерговій сесії обласної ради

Голова районної ради взяв участь у позачерговій сесії обласної ради Голова районної ради взяв участь у позачерговій сесії обласної ради

17 жовтня 2018 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у позачерговій сесії обласної ради, що була ініційована головою обласної державної адміністрації Юрієм Ткаченком. Вів засідання голова обласної ради Олександр Вельбівець.

На початку засідання голова обласної ради оголосив, що Черкащина вкотре понесла втрати – днями в ході проведення операції Об’єднаних Сил на Сході України загинули під час бойових дій військовослужбовці Сергій Дронов та Антон Моспан.

Присутні на сесії хвилиною мовчання вшанували Героїв, а також всіх загиблих в ході антитерористичної операції та операції Об’єднаних Сил військовослужбовців та мирних жителів.

Далі депутати приступили до розгляду і затвердження порядку денного. Головуючий повідомив, що відповідно до Регламенту обласної ради питання, що подаються на пленарне засідання сесії, мають попередньо розглядатися на засіданнях профільних комісій обласної ради.

У ході підготовки до цієї сесії питання «Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Черкаської області» постійна комісія обласної ради з питань регламенту, місцевого самоврядування, забезпечення правопорядку та захисту прав людини не розглянула через відсутність кворуму – необхідної кількості членів комісії для прийняття висновку і відповідного рішення.

Тому на сесії розгорнулася дискусія щодо того, включати до порядку денного це питання чи ні.

Голосування позитивного результату не дало. Натомість до порядку денного було включено лише одне питання – «Про внесення змін до програми розвитку рибного господарства водойм Черкаської області на 2014-2020 роки».

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ