Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Ми козацького роду нащадки

Ми козацького роду нащадки

Ми живемо у щасливі часи відродження України. Незалежність нашої держави – це наслідок вікового прагнення українців бачити свій рідний край вільним і багатим.

Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України ХVII – XVIII століть.

Ми козацького роду нащадки

 

 

 

 

 

 

 

 

Його історичне значення складно переоцінити. Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією.

10 жовтня в Черкаській районній дитячій бібліотеці відбулося свято до Дня захисника України «Ми козацького роду нащадки». Від бібліотекарів присутні дізналися про створення Запорізької Січі, про волелюбних сміливих лицарів степів – запорозьких козаків.

Діти гучними оплесками зустрічали юних артистів, учнів Червонослобіської дитячої музичної школи, у виконанні яких прозвучали пісні про Україну та про славне військо запорозьке.

Отже, вітаємо всіх зі святом, бажаємо міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги й патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

За інформацією відділу культури і туризму Черкаської РДА