Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Сьогодні, 08 жовтня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: Дня Ветерана, проведено позачергову 28 сесію районної ради; в нараді з легалізації заробітної плати в районі, в нараді щодо осіннього призову на строкову службу до лав Збройних Сил України, Дня працівників освіти.

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Особливо голова районної ради зупинився на проведенні позачергової 28 сесії районної ради яка пройшла в конструктивній обстановці, депутатами прийнято ряд актуальних рішень сьогодення. Прозвітувала про свою діяльність постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Також під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо підготовки до нового опалювального сезону закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства, про роботу комунального підприємства теплових мереж Черкаського районну, питання комунального майна, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлев.

Голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ