Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

УВАГА! Про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання

УВАГА! Про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання

ПАТ «Черкасигаз» повідомляє, що у зв’язку з втратою чинності наказу Міністерства енергетики вугільної промисловості №35 від 30.07.97 р. «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», на підставі якого підприємство виконувало безоплатне технічне обслуговування систем газопостачання, газового обладнання в житлових будинках Черкаського району та регулювались договірні відносини ПАТ «Черкасигаз» із власниками/співвласниками (балансоутримувачами) багатоквартирних житлових будинків, з 01.01.2019 року припиняється виконання зазначених вище робіт на безоплатній основі.

Також відповідно до «Правил безпеки систем газопостачання» затверджених наказом Міненерговугілля України від 15.05.2015 №285 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08.06.2015 за №674/27119, умови для забезпечення технічного обслуговування внутрішніх газопроводів забезпечуються власником відповідно до вимог чинного законодавства України.

У випадку незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку розподіл природного газу припиняється.

Враховуючи вищевикладене, ПАТ «Черкасигаз» на сьогоднішній день розпочата компанія із укладання договорів на проведення робіт з технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання та переходу на обслуговування за договорами на умовах вільного ринку та договірних умовах.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ