Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась нарада щодо легалізації заробітної плати в районі

Відбулась нарада щодо легалізації заробітної плати в районі

02 жовтня 2018 року голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної ради Сергій Степанюк взяли участь у робочій нараді щодо легалізації заробітної плати в районі, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк. В нараді взяли участь начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Черкаській області Ганна Кучер, заступник начальника слідчого відділу Черкаського районного відділеня Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Євгеній Бурімов, начальник Черкаського відділу обслуговування громадян №4 управління громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Валентина Велько, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль, начальник Черкаського управління Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда.

Як зазначив, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, - мета робочої зустрічі в налагодженні співпраці між управлінням Держпраці у Черкаській області та управліннями райдержадміністрації, правоохоронних органів щодо спільних дій по легалізації заробітної плати в районі. В районі створена та працює міжвідомча робоча група з питань легалізації заробітної праці, яка виявляє непоодинокі випадки неоформлених працівників в різних сферах господарської діяльності.

Відбулась нарада щодо легалізації заробітної плати в районі

В свою чергу начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Черкаській області Ганна Кучер поінформувала присутніх щодо порядку проведення перевірок та закликала до співпраці.

На завершення робочої зустрічі заступником голови райдержадміністрації було запропоновано координацію спільних дій щодо проведення перевірок та напрацювання єдиного графіка відповідно до запропонованих планів міжвідомчою робочою групою.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ