Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

02 жовтня 2018 року голова Черкаської районної ради Олексій Собко провів позачергову 28 сесію районної ради. В пленарному засіданні позачергової сесії взяли участь голова Черкаської районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, голови ОТГ, сільські голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, правоохоронні органи, преса та радіомовлення.

На початку пленарного засідання при формуванні порядку денного депутати виключили п’ять питань щодо затвердження технічних документацій з нормативно грошової оцінки земельних ділянок юридичних та фізичних осіб у зв’язку з тим, що не були розглянуті постійною комісією районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

Потім депутати одноголосно ухвалили встановлення комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, призначили Слободян Н.В. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради, продовжили термін дії контракту з головним лікарем Черкаської центральної районної лікарні Гуськовим М.В.

Також, внесли зміни та доповнення до Програм: «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки», «районної програми «Про організацію громадських робіт на 2018-2020 роки», «районної Програми поліпшення стану безпеки гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки», «Програми протидії тероризму на території Черкаського району на 2018-2022 роки», «Програми розвитку закладів охорони здоров’я району на 2016-2018 роки».

В свою чергу, заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганну Шокот, депутати погодили та прийняли рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Як зазначила, начальник фінансового управління, зміни викликані перерозподілом коштів в межах виділених асигнувань і стосуються міжбюджетних трансферів.

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

Водночас, народні обранці заслухали звіт постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту.

Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

Також були погоджені та прийняті відповідні рішення і з питань управління майном районної комунальної власності.

Усі питання порядку денного попередньо було розглянуто на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ