Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президія районної ради обговорила і сформувала порядок денний позачергової сесії районної ради

Президія районної ради обговорила і сформувала порядок денний позачергової сесії районної ради Президія районної ради обговорила і сформувала порядок денний позачергової сесії районної ради

02 жовтня 2018 року проведено засідання президії районної ради, на якому сформовано порядок денний 28 позачергової сесії районної ради. Вів засідання голова районної ради Олексій Собко.

До розгляду членам президії було запропоновано питання, які попередньо обговорено депутатами на засіданнях постійних комісій районної ради.

На початку засідання підтримано зміни до програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 2018-2020 роки про яку коротко доповів начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Члени президії проголосували за встановлення комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев. Також депутати підтримали призначення Слободян Н.В. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради та щодо продовження дії контракту з головним лікарем ЦРЛ Гуськовим М.В.

Потім члени президії розглянули зміни до ряд районних Програм, а саме: «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки», «районної програми «Про організацію громадських робіт на 2018-2020 роки», «районної Програми поліпшення стану безпеки гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2021 роки», «Програми протидії тероризму на території Черкаського району на 2018-2022 роки», «Програми розвитку закладів охорони здоров’я району на 2016-2018 роки».

Підтримано внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VII «Про районний бюджет на 2018 рік» та рішень районної ради від 15.06.2018 №24-24/VII і від 17.08.2018 №26-17/VII.

Обговоривши низку інших питань, члени президії сформували порядок денний 28 позачергової сесії.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ