Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Питання регламенту, комунального майна, охорони здоров’я обговорено на засіданнях постійних комісій та рекомендовано на позачергову сесію районної ради

Питання   регламенту, комунального майна, охорони здоров’я обговорено на засіданнях постійних комісій та рекомендовано на позачергову сесію районної ради Питання   регламенту, комунального майна, охорони здоров’я обговорено на засіданнях постійних комісій та рекомендовано на позачергову сесію районної ради

02 жовтня 2018 року провели засідання декілька постійних комісій районної ради, на яких депутати розглянули питання, що подано на пленарне засідання позачергової сесії районної ради.Участь у їх роботі взяли голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради.

Так постійна комісія районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування під головуванням заступника цієї комісії Олександра Мартиненка розглянула зміни до Програм, а саме: «Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки», «Програми протидії тероризму на території Черкаського району на 2018-2022 роки. Представники відповідних структур коротко ознайомили членів комісії із внесеними змінами та запропонували внести на розгляд президії та позачергової сесії районної ради.

Про виконання рішення районної ради від 15.06.2018 №24-8/VII щодо розгляду інформацій голів фракцій та позафракційних депутатів про звітування депутатів перед виборцями доповів заступник постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування Олександр Мартиненко. Який привернув увагу присутніх депутатів щодо публічної звітності депутатів перед виборцями згідно чинного законодавства.

Постійна комісія з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики під головуванням її голови Петра Коренюка розглянула зміни до рішення районної ради від 17.08.2018 №26-17/VII та внесла на розгляд президії та позачергової сесії районної ради.

В свою чергу постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту під головуванням її голови Миколи Гуськова, також розглянула ряд профільних питань.

На початку надано згоду на призначення директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради; підтримали продовження контракту дії з Гуськовим М.В.; внесли зміни до Програми розвитку закладів охорони здоров’я на 2016-2018 роки та взяли до відома звіт постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ