Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2018 рік та розглянула інші профільні питання

Постійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2018 рік та розглянула інші профільні питання Постійна комісія районної ради погодила зміни до районного бюджету на 2018 рік та розглянула інші профільні питання

02 жовтня 2018 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення. Вела засідання голова постійної комісії Світлана Костенко. В засіданні взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Одним із головних порядку денному питання про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VII « Про районний бюджет на 2018 рік». Інформувала присутніх начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зазначила, що зміни викликані з перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень та змінами в частині міжбюджетних трансфертів.

Більш детальніше начальник фінансового управління зупинилася на змінах в частині міжбюджетних трансфертів, де ознайомила членів комісії та присутніх по кожному головному розпоряднику коштів.

Також члени постійної комісії заслухали інформацію про внесення змін до ряд Програм, а саме: «районної програми «Про організацію громадських робіт на 2018-2020 роки; «районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2017-2020 роки» та погодили надання матеріальної допомоги на лікування жителям сіл Будище, Мошни, Руської Поляни.

Всі питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ