Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради внесла зміни до Програми житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж

Постійна комісія районної ради внесла зміни до Програми житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Постійна комісія районної ради внесла зміни до Програми житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж

Сьогодні, 01 жовтня 2018 року, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. Вів засідання її голова Петро Коренюк. У роботі постійної комісії взяли працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради.

До порядку денного засідання одними із основних, внесено питання: про встановлення комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, про внесення змін до «Програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 2018-2020 роки», про внесення змін до рішення районної ради від 15.06.2018 №24-24/VII, а також про продовження дії контракту з Гуськовим М.В. та призначення Слободяник Н.В. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради.

З інформацією щодо внесення змін до «Програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 2018-2020 роки» виступив начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Постійна комісія районної ради внесла зміни до Програми житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Постійна комісія районної ради внесла зміни до Програми житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж

Також члени комісії заслухали інформацію начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлєва про встановлення комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, про внесення змін до «Програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 2018-2020 роки», про внесення змін до рішення районної ради від 15.06.2018 №24-24/VII, а також про продовження дії контракту з Гуськовим М.В. та призначення Слободяник Н.В. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради та про направлення до Державної регуляторної служби України проекту регуляторного акту «Методика розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району та пропозиції її розділу» та до Державної регуляторної служби України проекту регуляторного акту «Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району.

Всі сесійні питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та позачерговій сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ