Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Державна служба зайнятості опікується проблемами осіб з інвалідністю

ДФС розпочала роз’яснювальну кампанію щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин

25 вересня 2018 року за ініціативи Черкаської районної організації всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» відбувся семінар для осіб з інвалідністю.

В роботі семінару взяли участь представники Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, управління праці та соціального захисту населення Черкаської РДА, Черкаського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Черкаської районної ради, місцевих громадських осередків організацій інвалідів.

Одним з питань, які розглядалися на засіданні - трудова реабілітація інвалідів. Під час обговорення учасники засідання отримали інформацію про послуги, які надає Державна служба зайнятості особам з інвалідністю для розширення можливостей їх працевлаштування.

Заступник директора Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Вікторія Огіренко в своєму виступі зазначила: «Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню інвалідів на загальних засадах. Якщо людина відчуває свій трудовий потенціал і хоче його реалізувати – інвалідність не є перешкодою. Люди з інвалідністю також задіюються до тимчасової зайнятості. Кожного року більше 10 осіб з числа людей з інвалідністю ми відправляємо на навчання, близько 30 осіб працевлаштовуються. Ми маємо приклади, коли інвалідність не стала на заваді для започаткування власної справи і люди відкрили власний бізнес за сприяння служби зайнятості.»

Учасники заходу висловили одностайну думку про важливість співпраці соціальних інститутів між собою задля досягнення ефективності у наданні соціальних послуг особам з вадами здоров’я. Лише спільними зусиллями вдасться реалізувати заходи, спрямовані на повернення цієї верстви населення до повноцінного життя.»

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості