Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко провів апаратну нараду

Олексій Собко провів апаратну нараду

Сьогодні, 10 вересня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату, на якій обговорено проведення заходів на минулому тижні та сплановано роботу керівництва та виконавчого апарату районної ради на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради зазначив, що на минулому тижні відбулася позачергова сесія районної ради, яка пройшла в конструктивній обстановці. Прийнято ряд рішень, які важливі для розвитку району.

Олексій Собко провів апаратну нараду

Також на минулому тижні заслухано звіти та фінансові плани п’яти комунальних підприємств, а саме: комунального проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства «Архбюро», господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради, комунального некомерційного підприємства «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради, Спеціалізованого комунального підприємства «Райліс», комунального підприємства теплових мереж Черкаського району.

Олексій Собко провів апаратну нараду

Потім голова районної ради поінформував присутніх щодо участі у черговій сесії обласної ради, яка відбулася минулої п’ятниці. 

Далі розглянуто на нараді питання щодо підготовки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району до опалювального сезону, про яке доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев. 

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ