Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На президії районної ради депутати сформували порядок денний

На президії районної ради депутати сформували порядок денний

06 вересня 2018 року голова районної ради Олексій Собко провів засідання президії районної ради. В її роботі взяв участь заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк.

Члени президії розглядали питання, які заплановано внести до порядку денного двадцять сьомої позачергової сесії.

У ході засідання члени президії більшістю голосів підтримали питання щодо створення в результаті реорганізації шляхом злиття комунального закладу «Черкаський районний інформаційно-бібліотечний центр» Черкаської районної ради, про який доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

На президії районної ради депутати сформували порядок денний

Члени президії погодили проект рішення про внесення змін до рішення районної ради від 15.06.2018 №24-21/VII, про який доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

На президії районної ради депутати сформували порядок денний

 

 

 

 

 

 

 

 

Також розглянули питання, що стосуються управління майном районної комунальної власності, а саме: про призначення Антоненка І.М. на посаду директора Яснозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради; про створення груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти Черкаського району на 2018-2019 навчальний рік; про затвердження акта приймання-передачі об’єкта незавершеного будівництва у спільну власність територіальних громад Черкаського району.

Розглянувши внесені на розгляд питання, члени президії сформували порядок денний двадцять сьомої позачергової сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ