Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Плідний початок навчального року»

Осінь, це не тільки початок нового навчального року, але й новий етап співпраці між Черкаською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості та школами Черкаського району. Так, з метою визначення спільних дій та планування профорієнтаційних заходів, а також, з метою популяризації послуг служби зайнятості 30.08.2018 року в приміщенні будинку культури с. Леськи спеціалісти Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості взяли участь у «Конференції педагогічних працівників району».

На заході спеціалістам вдалося поспілкуватися з керівництвом та представниками кожної школи черкаського району та обговорити створення умов для успішної профорієнтації підлітків.

Завданнями профорієнтаційної роботи є:

- ознайомлення зі світом професій;

- вивчення інтересів, здібностей, нахилів та мотивів діяльності;

- ознайомлення з правилами вибору професії; - мотивація роздумів про своє професійне майбутнє.

Фахівці служби акцентували увагу на можливості молоді пройти поглиблене он-лайн тестування з метою вибору майбутньої професії та навчального закладу на інтерактивній платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри на офіційному Інтернет-порталі Державної служби зайнятості України :

http://profi.dcz.gov.ua/

«Співпраця районної служби зайнятості та відділу освіти в подальшому дозволить ефективно реалізовувати Програму державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки», - наголосив Олександр Гриценко.

За інформацією Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості