Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась нарада щодо підготовки до опалювального сезону

Відбулась нарада щодо підготовки до опалювального сезону Відбулась нарада щодо підготовки до опалювального сезону

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді щодо підготовки до опалювального періоду 2018/2019 років у Черкаському районі під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Яріша. В її роботі взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств, сільські голови.

Під час наради розглянуто ряд актуальних питань, а саме: готовність до опалювального періоду комунального підприємства теплових мереж та ТОВ «Крокус – Енерго»; отримання актів та паспортів готовності об’єктів бюджетної сфери та житлового фонду; укладання договорів сільськими головами із сільськогосподарськими товариствами на прибирання доріг; забезпечення населених пунктів безперебійними джерелами живлення; створення запасу паливо мастильних матеріалів.

Про готовність до опалювального періоду комунального підприємства теплових мереж доповів директор Володимир Лищенко, який зазначив, що готовність котелень до опалювального сезону на сьогодні складає 70-75 %.

Відбулась нарада щодо підготовки до опалювального сезону

Проводяться відповідні технологічні роботи, де встановлені газові котли. На сьогодні проблема з встановленням індивідуальних лічильників газу для населення в багатоповерхівках на які потрібні відповідні кошти. Також на підприємстві є відповідна сума заборгованості попередніх періодів.

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко зауважив, що найбільше його турбує ситуація яка склалася з відповідним комунальним підприємством і вніс пропозицію для контрою ситуації проводити наради щопонеділка на яких заслуховувати директора щодо підготовки до опалювального періоду.

Також, під час наради з даного питання заслухано керівника ТОВ «Крокус – Енерго» та представників районних лікарень, а також начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмилу Григорчук.

Про отримання актів та паспортів готовності об’єктів бюджетної сфери та житлового фонду проінформував присутніх начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

По закінченню наради заступником голови райдержадміністрації були дані відповідні доручення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ