Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

РАДІО ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЗАЗВУЧАЛО В НОВІЙ ЯКОСТІ

РАДІО ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЗАЗВУЧАЛО В НОВІЙ ЯКОСТІ

Редакція Черкаського районного радіомовлення днями поповнилась новим сучасним студійним обладнанням. Потреба у його оновленні постала вже давно, а у зв’язку з пошкодженням радіопроводів під час минулорічного липневого буревію, виправляти ситуацію потрібно було якнайшвидше, бо для багатьох жителів навколишніх сіл радіо залишається чи не єдиним інформаційним вісником. Тож, заручившись підтримкою народного депутата Владислава Голуба, редакція взяла курс на осучаснення радіо.

Для поліпшення якості мовлення студію оснастили обладнанням по звукозапису та звукообробці, новим комп’ютерним обладнанням та іншою студійною технікою. Керівник редакції Черкаського районного радіомовлення Алла Мельник звернулась з проханням допомоги до громадської приймальні Владислава Голуба. А кілька днів тому помічник нардепа Інна Ключка і Алла Мельник випробували нове обладнання. «Раніше через поганий звук було чути шипіння, гудіння техніки навіть під час мовлення. Тепер я можу готувати якісні матеріали, записувати інтерв’ю з відомими людьми, накопичувати і зберігати їх для підготовки нових програм»,- коментує пані Алла.

На радіо працює вже 16 років. Говорить, що починала працювати ще на бобінному магнітофоні, два роки працювала з касетами, а вже потім встановили комп’ютер, який не відповідає потребам звукозапису. Обладнання сучасної студії районного радіо – це поштовх до подальшого розвитку ЗМІ нашого краю. 

Спільними зусиллями у районі заплановано розширити і діапазон мовлення, для цього вже запустили в дію проект переходу радіо на FM-мовлення. «Наразі підготовлені всі документи на отримання відповідної ліцензії. Одночасно проводиться відновлення радіомереж, нині проблема залишається в декількох селах району»,- коментує помічник депутата Владислава Голуба Інна Ключка. 

Переходу на FM-мовлення чекають і в селах, бо тоді радіо звучатиме 24 години на добу, а не лише кілька разів на тиждень. «Надзвичайно приємно, що сільські голови готові допомогти у переході на новий формат мовлення. Зокрема, зацікавленість виявляють і в Мошнах, і в Руській Поляні, і в Червоній Слободі та Хуторах. Поки що чекаємо прорахунку радіочастот, далі закуповуватимемо передавачі. Попередньо вже існує домовленість про подальшу підтримку з боку народного депутата В.Голуба у питанні поліпшення інформування населення Черкаського району. Тож район, а надалі об’єднані територіальні громади матимуть свій сучасний засіб масової інформації»,- зазначає Алла Мельник. 

А поки редакція освоює спільно з кваліфікованими фахівцями нове програмне забезпечення. Тим часом жителі районів мають змогу зі своїх радіоприймачів почути якісний звук і найсвіжішу та завжди актуальну інформацію. 

За інформацією сайту "Сільські обрії"