Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На черговій сесії депутати підтримали зміни до районного бюджету на 2018 рік

На черговій сесії депутати підтримали зміни до районного бюджету на 2018 рік На черговій сесії депутати підтримали зміни до районного бюджету на 2018 рік

17 серпня 2018 року голова районної ради Олексій Собко провів чергову 26 сесію районної ради.

В її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолій Яріш, заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники установ та організацій району, сільські голови, представники засобів масової інформації, представники сіл Мошни та Тубільців, громадськість.

На початку перед присутніми виступили громадські активісти сіл Мошни та Тубільці, які коротко проінформували присутніх депутатів та громадськість щодо своєї думки з однієї та з іншої сторони про будівництво курятників ДП «Перемога Нова» в межах земель Тубільцівської сільської ради. Потім слово взяла сільський голова села Тубільці Надія Шафікова, яка зазначила, що відбулися громадські слухання і громада села підтримала дане будівництво. Після багато чисельних дебатів між однією і іншою стороною активісти залишили зал засідань, а депутати приступили до розгляду питань порядку денного чергової сесії.

В свою чергу голова районної ради представив депутатам районної ради нового військового комісара Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Ігора Малимона.

На черговій сесії депутати підтримали зміни до районного бюджету на 2018 рік

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного і першим питанням розглянули інформацію Черкаської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Черкаського району, про яку доповів керівник Черкаської місцевої прокуратури Сергій Шелудяков.

На черговій сесії депутати підтримали зміни до районного бюджету на 2018 рік

В ході роботи депутати районної ради підтримали нову районну програму: сприяння проведенню в районі конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування місцевого значення, які не виходять за межі території району на 2018-2020 роки, про яку коротко доповів начальник управління економіки районної державної адміністрації Володимир Гуня.

Депутатами внесено зміни до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік», про які доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ганна Шкот. Також підтримано зміни до рішення районної ради від 12.04.2018 №22-18/VII (зміни у складі комісії по прийняттю незавершеного будівництва Черкаської центральної лікарні) та до Програм, а саме: інформаційно-аналітичного забезпечення Черкаської районної державної адміністрації на 2018-2020 роки, підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки, районної цільової програми забезпечення збереженості документів національного архівного фонду на 2011-2018 роки.

Під час засідання депутати заслухали інформацію старшого інспектора Черкаського районного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Черкаській області Юлію Радченко, яка доповіла про виконання Програми організаційного забезпечення діяльності Черкаського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Черкаській області зі здійснення контролю за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які проживають на території Черкаського району на 2016-2018 роки.

На черговій сесії депутати підтримали зміни до районного бюджету на 2018 рік

В ході пленарного засідання депутати прийняли ряд рішень, що стосуються управління майном районної комунальної власності та затвердили технічну документацію з нормативно грошової оцінки земельних ділянок, та підтримали продовження терміну дії контракту з директором Спеціалізованого комунального підприємства «Райліс».

Не знайшли у депутатів підтримки звернення депутатів Черкаської районної ради до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України №5495 про боротьбу з контрабандою лісу-кругляка, про яке доповів Іван Будяк, депутат районної ради, фракція «Радикальна партія Олега Ляшка» та звернення депутатів Черкаської районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень, депутата Василя Костіва політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Свобода».

Розглянувши питання порядку денного, сесія завершила свою роботу.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ