Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту

Провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту

17 серпня 2018 року провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту. Вів засідання її голова Микола Гуськов. Постійна комісія розглянула низку питань, що стосуються різних сфер діяльності району, а саме: про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року; про внесення змін до Програми з виконання національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2018 роки, про розгляд листа Національної служби здоров’я України та розгляд звернення депутатів Сагунівської сільської ради.

Про внесення змін до Програми з виконання національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2018 роки, доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Северинчук. Яка, коротко ознайомила присутніх із змінами до Програми та зазначила, що основним завданням являється своєчасне виявлення на території району дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, здійснювати виїзди за місцем їх проживання та влаштування, вживати заходи з усунення складних життєвих обставин, відвідувати дітей, які тимчасово влаштовані до спеціалізованих дитячих закладів, надавати матеріальну допомогу дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах (придбання одягу, речей особистої гігієни, шкільного приладдя, подарункових наборів), а також активізувати роботу з розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей (усиновлення, опіка, піклування, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, патронатна сім’я) та запропонувала внести її на розгляд сесії районної ради.

Провела своє засідання постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту

Також члени постійної комісії заслухали інформацію начальника управління економіки райдержадміністрації Володимира Гуню про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року.

Про розгляд листа національної служби здоровя України доповіла головний лікар КНП «Черкаський районний центр медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради Ганна Пантюхіна, яка коротко ознайомила присутніх з листом. 

В роботі постійної комісії взяв участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк. 

Всі питання які внесенні на засідання постійної комісії підтримані депутатами та рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ