Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія районної ради внесла зміни до низки районних Програм

Постійна комісія районної ради внесла зміни до низки районних Програм  Постійна комісія районної ради внесла зміни до низки районних Програм

Сьогодні, 16 серпня 2018 року, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. Вів засідання її голова Петро Коренюк. У роботі постійної комісії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств районної ради.

До порядку денного засідання одними із основних, внесено питання: про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за І півріччя 2018 року; про внесення змін до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Черкаського району на 2016-2018 роки; про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 2018 - 2020 роки.

З інформацією про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за І півріччя 2018 року коротко проінформував начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня.

Постійна комісія районної ради внесла зміни до низки районних Програм

Який зазначив, що за січень-квітень 2018 року обсяг реалізованої промислової продукції за основними видами діяльності по Черкаському району становить 981,9 млн. грн. За січень-березень 2018 року підприємствами району освоєно 59,4 млн.грн. капітальних інвестицій, що в розрахунку на 1 жителя району становить 1050,9 грн.

Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), внесених в економіку району, станом на 01.04.2018 становив 181,9 млн. дол. США. В районі планується реалізація інвестиційних проектів за рахунок власних коштів організацій.

Також члени комісії заслухали інформацію начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслана Яковлєва про тимчасову контрольну комісію Черкаської районної ради щодо вивчення стану проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг у Черкаському районі, про продовження терміну дії контракту з директором Спеціалізованого комунального підприємства «Райліс», про передачу майна районної комунальної власності, про оприлюднення проекту регуляторного акту «Методика розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району та пропорції її розподілу» та про оприлюднення проекту регуляторного акту «Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл Черкаського району».

Постійна комісія районної ради внесла зміни до низки районних Програм

Постійна комісія розглянула колективну скаргу трудового колективу комунального підприємства теплових мереж Черкаського району та депутатське звернення депутатів Сагунівської сільської ради вирішивши відправити дані питання на до вивчення.

Всі сесійні питання, які внесені на засідання постійної комісії, рекомендовані на розгляд президії та сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ