Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкаська область вже спрямувала до зведеного бюджету 6 млрд грн податків

Черкаська область вже спрямувала до зведеного бюджету 6 млрд грн податків

За 7 місяців від Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 5 млрд 914 млн гривень податків і зборів. Вказана сума на 1,126 млрд грн більше, ніж за сім місяців 2017 року. Про це інформують в ГУ ДФС у Черкаській області.

На розвиток місцевих громад бюджети Черкаської області отримали 3,4 млрд грн податків. Поставлені міськими та районними радами завдання перевиконано, додатково надійшло 262 млн грн У порівнянні з минулим роком надходження більші на 609 млн грн.

До державного бюджету зібрано 2514 млн грн – на 517 млн грн більше січня – липня 2017 року.

Черкаська область вже спрямувала до зведеного бюджету 6 млрд грн податків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також звітного періоду надійшло 2527 млн гривень єдиного соціального внеску (+526 млн грн в порівнянні з відповідним показником минулого року).

У розрізі основних платежів за січень – липень 2018 року приріст до відповідного періоду минулого року 2017 року забезпечено з податку на доходи фізичних осіб (+585,2 млн грн), ПДВ з вироблених в Україні товарів (+138,4 млн грн), податку на прибуток підприємств (+33 млн грн), єдиного податку (+72 млн грн), військового збору (+39 млн грн), тощо.

За вісім місяців очікується збір до державного бюджету 3 млрд. грн. податків, до місцевих надійде 3,9 млрд грн. Надходження єдиного внеску також сягнуть три мільярди гривень.

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області.