Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено апаратну нараду

Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 13 серпня, голова районної ради Олексій Собко провів апаратну нараду за участю заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату, на якій обговорено план роботи на поточний тиждень.

На початку наради голова районної ради поінформував присутніх про участь на минулому тижні у заходах, а саме: у засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів районної ради, у жалобній церемонії поховання військовослужбовця в селі Геронимівка та у спільній нараді з питань підготовки та відзначення у районі 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора.

Одним із питань наради стояло підготовка внесених на розгляд чергової сесії районної ради питань про які доповіла керівник секретаріату районної ради Алла Смілянець.

Проведено апаратну нараду

Також під час наради розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств районної ради, про які доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Обговорено перелік основних тижневих заходів та участь керівництва районної ради в них.

Проведено апаратну нараду

 

 

 

 

 

 

 

 

В ході наради голова районної ради Олексій Собко привернув увагу присутніх щодо участі та явки в засіданні сесії депутатами районної ради.

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ