Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Микола Смірнов в селі Яснозір’я прийняв участь в заходах з нагоди Дня працівника сільського господарства

Микола Смірнов в селі Яснозір’я прийняв участь в заходах з нагоди Дня працівника сільського господарства

16 листопада голова Черкаської районної ради Микола Смірнов в селі Яснозір’я взяв участь в заходах з нагоди Дня працівника сільського господарства. Урочистості відбулися в сільському Будинку культури.

Щоб привітати людей праці, на свято прибули гості: сільський голова с. Тубільці – Надія Антонівна Шафікова, сільський голова с. Мижиріч (Канівського району) – Людмила Іванівна Птуха. Також на святі біли присутні сільський голова с. Яснозір’я – Лідія Іванівна Поповиченко, директор Яснозірської філії СТОВ ім. Шевченка – Якименко Сергій Вікторович, ветерани праці, Герой Соціалістичної праці – Осніговська Надія Петрівна, кавалер трьох орденів Слави – Тараненко Ганна Іванівна, кавалер двох орденів трудового Червоного прапора – Пономар Михайло Йосипович та багато ін.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Микола Іванович зазначив: «У нас є колосальний виробничий потенціал для того, щоб сільське господарство району динамічно розвивалося та славило район здобутками. Нехай з кожним роком показники вашої діяльності тільки поліпшуються, а починання будуть спрямовані на міцний і сталий розвиток аграрного сектору нашої держави». Також Микола Іванович коротко поінформував присутніх про досягнення району в сільськогосподарській галузі.

Директор Яснозірської філії СТОВ ім. Шевченка – Якименко Сергій Вікторович також привітав присутніх зі святом. З почуттям глибокої шани і поваги щиро подякував усім працівникам сільського господарства за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки. Окремі слова подяки висловив інвесторам, керівникам сільськогосподарських підприємств, які постійно допомагають територіальним громадам на місцях. Кращі працівники сільського господарства та ветерани хліборобської ниви були нагороджені Грамотами.

Неперевершені враження отримали глядачі від святкового концерту у виконанні колективів художньої самодіяльності м. Канева, які подарували частинку свого серця, вміння, любові й натхнення, а саме: народний вокально-хоровий гурт «Зорецвіт», ансамбль народного танцю, виконавці української естрадної пісні: Артем Козак, Ірина Гордій, Марина Кузьмак, Ірина Трохименко та ін.

Наостанок ведучі свята подякували працівникам сільського господарства за багаторічну працю, за досвід та побажала всім присутнім нових здобутків, щедрої ниви, злагоди і добра.