Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія заслухала про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року

Постійна комісія заслухала про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року Постійна комісія заслухала про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів під головуванням її голови Анатолія Маринчака провела своє засідання та заслухала про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року.

На початку засідання голова постійної комісії Анатолій Маринчак повідомив, що на комісію внесено ряд питань з порушенням терміну подачі документів відповідно до статті 18 Регламенту Черкаської районної ради. Комісія розглянула перелічені питання та включила до порядку денного засідання.

Про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року доповів начальник управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який коротко ознайомив присутніх з ходом виконання Програми та запропонував внести на розгляд сесії районної ради.

Постійна комісія заслухала про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року

Також постійна комісія розглянула проекти рішень про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, юридичних та фізичних осіб.

Про затвердження технічних документацій з нормативно грошової оцінки земельних ділянок ТОВ «ПОНОМАР» доповів головний спеціаліст міськрайонного управління у Черкаському районі та м. Черкаси Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Віталій Ткалич, який коротко ознайомив присутніх з проектом рішення.

Після обговорення члени комісії прийняли рішення не вносити на розгляд сесії технічні документації з грошової оцінки земельних ділянок ТОВ «ПОНОМАР» в адмінмежах Софіївської сільської ради ( за межами населеного пункту) з метою доопрацювання даного питання. Інші технічні документації знайшли підтримку та внесені на розгляд сесії районної ради.

Постійна комісія заслухала про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району за I півріччя 2018 року

Не знайшло підтримку у депутатів питання щодо створення Національного природного парку «Середньодніпровський», який також відправлений на доопрацювання.

На завершення засідання постійної комісії депутати розглянули звернення депутатів Черкаської районної ради до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495 про боротьбу з контрабандою лісу-кругляка, про яке доповів уповноважений представник депутатської фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» депутат районної ради Іван Будяк.

Всі питання які були внесенні на засідання постійної комісії районної ради, та знайшли підтримку у членів комісії рекомендовані до розгляду на сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ