Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Розглянули хід виконання робіт по ремонту доріг у Черкаському районі

Розглянули хід виконання робіт по ремонту доріг у Черкаському районі

Голова Черкаської районної ради Олексій Собко взяв участь у розширеній нараді з сільськими головами, керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій щодо розгляду ряду питань: стану ремонту доріг, організації пільгових перевезень, підписання декларацій з лікарями загальної практики сімейної медицини та інші.

Першою звернулася до учасників наради головний лікар комунального некомерційного підприємства «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради Ганна Пантюхіна, яка коротко доповіла про ситуацію з підписанням декларацій з лікарями загальної практики сімейної медицини. Відмітила, що найбільший відсоток відповідних договорів укладено в Мошнівській ( 52%), Червонослобідській (50%), Дубіївській (50%), Сагунівській (45%) та Худяківській (40%) сільських радах. Найменший відсоток відповідних договорів укладено в Байбузівській (15%), Степанківській (15%), Геронимівській (20%), Думанецькій (20%) та Яснозірській (20%) сільських радах. Враховуючи зазначене дано доручення пришвидшити процес підписання декларацій з лікарями загальної практики сімейної медицини. Також в ході розгляду даного питання обговорено та намічено шляхи вирішення питання забезпечення комп’ютерною технікою лікарів загальної практики сімейної медицини окремих сільських рада, адже укладання відповідних договорів неможливе без наявності комп’ютера.

Про організацію пільгового перевезення в районі доповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коваль, який відмітив, що районною програмою «Турбота» на 2014-2020 роки передбачено організацію пільгового перевезення окремих категорій громадян на умовах співфінансування районного бюджету та бюджетів сільських рад, об’єднаних територіальних громад 50% х 50%, із районного бюджету вже виділено 500,0 тисяч гривень.

Розглянули хід виконання робіт по ремонту доріг у Черкаському районі

Станом на 27 липня 2018 року субвенцію районному бюджету для організації пільгового перевезення у ІІ півріччі 2018 року одним оборотним рейсом (щовівторка) надали: Білозірська, Степанківська, Геронимівська, Дубіївська, Свидівоцька, Худяківська, Хутірська, Червонослобідська та Руськополянська сільські ради. Пропозицій від інших сільських рад не надходило.

В свою чергу голова ради Олексій Собко поцікавився, яка тенденція серед об’єднаних територіальних громад щодо нарахування субсидій, на що Білозірський сільський голова Володимир Міцік повідомив, що зараз по Україні відібрано 20 об’єднаних територіальних громад, які будуть самі займатися обрахуванням субсидій без допомоги управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації і в подальшому ці повноваження повністю перейдуть до громад.

Розглянули хід виконання робіт по ремонту доріг у Черкаському районі

З найбільш дискусійним та актуальним питанням звернувся до присутніх начальник відділу ДП служби місцевих автомобільних доріг у Черкаській області Андрій Вірський, який повідомив, що в Черкаському районі на місцеві дороги було оголошено 13 тендерів, з яких 9 проведено, на 2 дороги подано на повторне проведення тендеру, а на дороги /Н-16/ - Білозір’я - /Н-16/ та Геронимівка – Руська Поляна – Дубіївка необхідно корегувати проектно-кошторисну документацію, аж потім подавати на тендер. Корегування необхідно проводити за присутності керівника проектної організації, який на жаль зараз знаходиться у відрядженні за межами країни.

В свою чергу Білозірський, Руськополянський, Геронимівський, Дубіївський сільські голови були обурені ситуацією яка склалася і попросили вплинути на розвиток подій на що голова райдержадміністрації Анатолій Яріш повідомив, що райдержадміністрація буде терміново клопотати скликати технічну раду служби автомобільних доріг у Черкаській області з метою пришвидшення корегування проектно-кошторисних документацій на дороги /Н-16/ - Білозір’я - /Н-16/ та Геронимівка – Руська Поляна – Дубіївка.

Розглянули хід виконання робіт по ремонту доріг у Черкаському районі

Також було акцентовано увагу на стан доріг у селі Мошни. Мошнівський сільський голова Богдан Шкарбута, депутат районної ради Володимир Шимановський та голова Черкаської громадської організації «Об’єднання бійців реформаторів» Сергій Лугеря висловили своє занепокоєння з ремонтом доріг в селі Мошни. Це стосується і Корсунь-Шевченківського і Канівського і Черкаського направлення. Представники Мошнівської громади повідомили, що якщо в найближчий час ситуація з ремонтом доріг не зміниться, жителі села Мошни будуть блокувати рух автотранспорту по зазначених трьох напрямках.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ