Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Розглянуто питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства й соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року

Розглянуто питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства й соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року

Під головуванням депутата Черкаської районної ради Петра Коренюка цього дня проведено засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики. Участь в засіданні постійної комісії взяли голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, директор комунального підприємства теплових мереж Черкаського району Володимир Лищенко, працівники виконавчого апарату районної ради.

Під час засідання члени комісії розглянули ряд питань, основним з яких було питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства й соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Головою районної ради Олексієм Собком було наголошено на тому, що сьогоднішнє питання є досить важливим і резонансним. Відмітив, що об’єкти житлово-комунального господарства й соціальної сфери повинні бути готові до роботи в осінньо-зимовий період. Всі необхідні дії з боку районної ради проведено, вчасно виділено необхідні кошти комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району для відповідних підготовчих робіт.

За повідомленням директора комунального підприємства теплових мереж Черкаського району Володимира Лищенка роботи по підготовці до опалювального сезону, які не потребують фінансових витрат, проведені. В цілому підприємство повністю буде готове до роботи в осінньо-зимовий період до кінця вересня цього року.

Розглянуто питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства й соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року

Головою ради Олексієм Собком було дано доручення начальнику відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслану Яковлеву щопонеділка доповідати про стан робіт в даному напрямку та рекомендовано директору комунального підприємства теплових мереж Черкаського району Володимиру Лищенку активізувати роботу і бути готовим до опалювального сезону до кінця серпня 2018 року.

В свою чергу голова комісії районної ради з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики, заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк запропонував проводити щопонеділка спільні наради з представниками районної ради, райдержадміністрації, керівниками комунальних підприємств, установ організацій з метою якісної та вчасної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ