Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено позачергову двадцять п’яту сесію Черкаської районної ради

Проведено позачергову двадцять п’яту сесію Черкаської районної ради Проведено позачергову двадцять п’яту сесію Черкаської районної ради

12 липня 2018 року в сесійній залі районної ради проведено позачергову двадцять п’яту сесію районної ради під головуванням голови районної ради Олексія Собка.

Участь у її роботі взяли голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Анатолі Яріш, сільські голови, представники ОТГ, керівники підприємств, установ, організацій, громадськість, ЗМІ. 

Під час затвердження порядку денного депутати відхилили розгляд питання щодо створення тимчасової контрольної комісії Черкаської районної ради з вивчення стану проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом автомобільних доріг у Черкаському районі у зв’язку з доопрацюванням Положення про тимчасову контрольну комісію районної ради. 

Перед початком сесії голова районної ради надав слово для інформування щодо стану проведення ремонтних робіт на дорогах району, голові районної державної адміністрації, депутату обласної ради Анатолію Ярішу.

Проведено позачергову двадцять п’яту сесію Черкаської районної ради

Який зазначив, що районною державною адміністрацією подані проектно-кошторисні документації на проведення ремонтних робіт. Оголошено тендерні торги по 10 дорогам району. В липні місяці пройдуть торги і почнуться ремонтні роботи. На дрібний ямковий ремонт виділено 4,0 млн. грн. Крім того проведено домовленості з підприємствами щодо участі в ремонті доріг району.

По питанню внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 20108-2020 роки доповів начальник управління економіки районної державної адміністрації Володимир Гуня.  

Проведено позачергову двадцять п’яту сесію Черкаської районної ради

Який зазначив, що зміни викликані необхідністю для входження в опалюавальний сезон та вчасного проведення ремонтних робіт комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району. 

На порядок денний сесії було подано та в ході роботи знайшов підтримку народних обранців проект про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 №20-7/VII «Про районний бюджет на 2018 рік.» викликано у зв’язку із змінами до районного бюджету:  

Проведено позачергову двадцять п’яту сесію Черкаської районної ради

- перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень; 

- змінами в частині міжбюджетних трансфертів.  

Також депутати розглянули питання щодо затвердження технічних документацій з нормативно грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в адмінмежах Мошнівської сільської ради, який не знайшов підтримки у депутатського корпусу. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ