Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії районної ради провели засідання та обговорили питання порядку денного позачергової сесії

Постійні комісії районної ради провели засідання та обговорили питання порядку денного позачергової сесії Постійні комісії районної ради провели засідання та обговорили питання порядку денного позачергової сесії

12 липня 2018 року перед пленарним засіданням позачергової сесії районної ради проведено засідання декількох постійних комісій районної ради. Вони розглянули питання, що подано до розгляду на позачергову сесії.

У роботі комісій взяв участь перший заступник голови районної ради Сергій Степанюк. 

Так постійна комісія з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення засідання якої вела її голова Світлана Костенко, розглянула і підтримала проект рішення щодо внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №20-7/VII « Про районний бюджет на 2018 рік». Про внесення до рішення районної ради доповіла коротко заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Юлія Чеша. 

Також, депутати заслухали начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергія Коваля, який коротко ознайомив присутніх з основними положеннями програми зайнятості населення Черкаського району на 2018-2020 роки.

Постійна комісія з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики під головуванням Петра Коренюка розглянула питання: про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району на 2018-2020 роки», про тимчасову контрольну комісію Черкаської районної ради щодо вивчення стану проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг у Черкаському районі, про затвердження Порядку проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської районної ради. 

Постійні комісії районної ради провели засідання та обговорили питання порядку денного позачергової сесії Постійні комісії районної ради провели засідання та обговорили питання порядку денного позачергової сесії

 Серед інших постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів під головуванням її голови Анатолія Маринчака розглянула проект рішення про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в адмінмежах Мошнівської сільської ради.  

Постійні комісії районної ради провели засідання та обговорили питання порядку денного позачергової сесії

По даному питанню доповів головний спеціаліст міськрайонного управління у Черкаському районі та міста Черкасах Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Микола Люлін. Як зазначив, головний спеціаліст у поданих документах виявлено деякі розбіжності, тому рекомендовано постійній комісії повернути на доопрацювання. 

Розглянувши низку інших профільних питань, постійні комісія рекомендували їх до розгляду депутатами на позачерговій сесії районної ради для прийняття відповідних рішень.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ